Про це повідомив міський голова Віталій Малецький. Він зазначив, що рішення було прийнято з метою зменшення тарифного навантаження на мешканців міста.
Малецький закликає обласне комунальне підприємство «Полтаватеплоенерго» піти на аналогічний крок і скасувати абонплату для мешканців лівобережжя Кременчука. Він також звертається до депутатів обласної ради з вимогою скасувати незаконні тарифи для Кременчука та повернути людям надмірно сплачені кошти.Міський голова наголошує, що під час воєнного стану тарифи повинні бути справедливими.
![](/uploads/posts/2024-07/1721910209_water_autokrazovsky.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720450184_water_vodorosli.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718847368_zapornaya_armatura.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721339850_water_kvk.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718802965_no_water.jpg)