23 лютого, близько 06:30 ранку, до відділу № 2 Кременчуцького райуправління поліції надійшла інформація про те, що з 8-го поверху багатоквартирного будинку по вулиці Конституції випала жінка. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавської області.
За адресою, вказаною заявниками, на місце прибули слідчо-оперативна група поліції та карета швидкої медичної допомоги. Лікарі, які прибули на місце події, констатували смерть 73-річної жінки.Тіло жінки було направлено на судово-медичну експертизу.
За частиною 1 статті 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України було відкрито кримінальне провадження. Слідчі поліції вивчають обставини події.
За інформацією Кременчуцького районного управління поліції
![](/uploads/posts/2024-07/1721857864_brakan_20kg.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721605252_shop_huligan.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721573866_nerest_itogi.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721696972_taxi_trup.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604058_dtp_moto.jpg)