Під час проведення слідчих дій поліції вдалося встановити трьох осіб, які загинули в ДТП, що сталася вночі 4 березня у Кременчуцькому районі.
Ними виявилися: двоє чоловіків 22 та 19 років, мешканці Кременчуцького району, та 17-річна дівчина, мешканка Кіровоградської області.Нагадаємо, дорожньо-транспортна пригода сталася опівночі, з 3-го на 4 березня, на автодорозі між селами Піщане та Кривуші, поблизу села Ковалівка Кременчуцького району.
За інформацією Кременчуцького РУП та СУ ГУ НП
![](/uploads/posts/2024-07/1721857864_brakan_20kg.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721605252_shop_huligan.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721573866_nerest_itogi.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721696972_taxi_trup.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604058_dtp_moto.jpg)