18-го квітня працівники сектору поліцейської діяльності на воді під час патрулювання акваторії річки Сула, в межах села Погребняки, Кременчуцького району, виявили човен із двома чоловіками та браконьєрськими сітками загальною довжиною понад 200 метрів, які знаходилися в мішках. Про це повідомляє відділ комунікації поліції в Полтавській області.
«Заборонені знаряддя лову передано працівникам Національного природнього парку «Нижньосульський» для подальшого знищення, про що складено відповідний акт. Відносно порушників — двох жителів Лубенської громади, 1979 та 1990 років народження, складені адміністративні матеріали за частиною 1 статті 117 «Порушення правил користування малими, спортивними суднами та водними мотоциклами» та статтею 91 «Порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду» Кодексу України про адміністративні матеріали», — зазначив Дмитро Кисличенко, начальник сектору поліцейської діяльності на воді Кременчуцького райуправління поліції.![Поліцейські виявили двох порушників нерестової заборони](/uploads/posts/2023-04/1682597423_hoven_brakan_1.jpg)
Превентивні рейди на водоймах Полтавщини тривають.
За інформацією СПД на воді Кременчуцького райуправління поліції
![](/uploads/posts/2024-07/1721857864_brakan_20kg.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721605252_shop_huligan.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721573866_nerest_itogi.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721696972_taxi_trup.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604058_dtp_moto.jpg)