До відділення № 2 (м. Кобеляки) Полтавського районного управління поліції 11 липня, близько 15:00, надійшло повідомлення від громадян про виявлення тіла чоловіка у річці Ворскла, неподалік села Жуки Кобеляцької громади Полтавського району. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.
Слідчо-оперативна група поліції встановила, що загиблим є 62-річний мешканець селища Нові Санжари, який із 21 квітня поточного року розшукувався поліцією, як безвісно зниклий. У межах відкритого кримінального провадження призначено судово-медичну експертизу для встановлення причини смерті людини.За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Новосанжарського відділу Решетилівської окружної прокуратури, розслідується кримінальне провадження за ч. 1 ст. 115 «Умисне вбивство» Кримінального кодексу України.
За інформацією Полтавського районного управління поліції
![](/uploads/posts/2024-07/1721857864_brakan_20kg.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721605252_shop_huligan.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721573866_nerest_itogi.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721696972_taxi_trup.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604058_dtp_moto.jpg)