Зловмисник налагодив продаж неіснуючого одягу та взуття через інтернет. Громадяни зв’язувалися із ним, як на сайтах продажу товарів, так і через Instagram. Домовлялися про вартість чи передплату та перераховували гроші на банківську картку. Після проведення грошової операції покупці товару так і не отримували. Тож потерпілі звернулися за допомогою до поліції, яка одразу розпочала розслідування. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.
Отримавши інформацію про вчинені шахрайства, поліцейські відкрили кримінальне провадження та розпочали пошуки злочинця.«У ході розслідування оперативники та слідчі Кременчуцького райуправління поліції встановили, що до вчинення правопорушень причетний місцевий чоловік, 2002 року народження. Під час слідчих дій у фігуранта вилучили речові докази, що підтверджують його причетність до скоєння щонайменше шести епізодів шахрайства. Наразі правопорушнику повідомлено про підозру та вирішується питання щодо обрання йому запобіжного заходу», — повідомив Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини.
За даними фактами слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Кременчуцької окружної прокуратури, розслідуються кримінальні провадження, відкриті за частинами 1 та 2 статті 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.
Санкція статті передбачає штраф від трьох тисяч до чотирьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох років, або обмеження волі на строк до 5-ти років, або позбавлення волі на строк до 3-х років.
У ході досудового розслідування поліцейські також встановлюють коло інших осіб, які ймовірно постраждали від шахрайських дій підозрюваного.
За інформацією Кременчуцького районного управління поліції