Слідчі та оперативники поліції Полтавщини затримали в порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України 39-річного мешканця Кременчука, який спричинив смертельні тілесні ушкодження 35-річному місцевому мешканцю.
«Фігуранту повідомлено про підозру у вчиненні особливо тяжкого злочину та обрано Крюківським районним судом запобіжний захід — тримання під вартою строком 60 діб. Слідчі дії тривають», — зазначив Сергій Рекун, заступник начальника поліції Полтавщини.Нагадаємо, подія сталася 7 лютого близько 17:15 на вулиці Івана Приходька у Кременчуці.
За інформацією Кременчуцького районного управління поліції
![](/uploads/posts/2024-07/1721857864_brakan_20kg.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721605252_shop_huligan.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721573866_nerest_itogi.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721696972_taxi_trup.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604058_dtp_moto.jpg)