З 26 січня у картинній галереї Наталії Юзефович діє виставка живописних творів Святослава Дереки (25.01.01.28.1948.2022), присвячена пам’яті талановитого кременчуцького митця. До експозиції увійшло 30 робіт художника, написаних у різні періоди життя — це пейзажі, натюрморти та сюжетні композиції. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Коло творчої діяльності майстра надзвичайно широке: живопис, декоративно-ужиткове мистецтво, він займався оформленням інтер’єрів та захоплювався дизайном ювелірних прикрас.Святослав Дерека учасник міських, обласних, всеукраїнських та зарубіжних художніх виставок. Полотна майстра зберігаються в краєзнавчому музеї, художній галереї та в багатьох приватних колекціях за кордоном.
Виставка діятиме до 25 лютого 2024 року. Вхід вільний.
Галерея працює щодня з 10:00 до 17:00, вихідний: понеділок. Адреса галереї: вул. Космічна, буд. № 9.
![](/uploads/posts/2024-07/1721339457_2_vystavka.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718837462_vystavka_osadchaya.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718191192_mankov_galereya.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719573088_vystavka_golishkina.png)
![](/uploads/posts/2024-05/1715949804_vystavka_farfor.jpg)