У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомляють, що станом на 1 грудня 2023 року зареєстровано 13 562 програмних реєстратора розрахункових операцій (ПРРО) та 9 189 класичних реєстраторів розрахункових операцій (РРО).
Алла Рябкова, в. о. начальника ГУ ДПС у Полтавській області відзначила, що фахівці Управління податкових сервісів на постійній основі проводять інформаційно-роз’яснювальну роботу із платниками податків щодо порядку та особливостей реєстрації РРО/ПРРО. Завдяки цьому, тільки у листопаді поточного року платниками податків Полтавщини зареєстровано 275 класичних РРО та 920 ПРРО.За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області
![](/uploads/posts/2024-07/1721999025_esv_gns.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721839349_no_check.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721813020_budget_local.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721907659_ndfl_volonters.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721765764_budget_svodny.jpg)