З початку 2024 року суб’єкти господарювання Полтавщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, сплатили до місцевих бюджетів області 366,1 млн грн. єдиного податку з фізичних осіб, що на 163,9 млн грн., або на 81% більше надходжень відповідного періоду минулого року.
Про це повідомила в. о. начальника Головного управління ДПС у Полтавській області Алла Рябкова.У Головному управлінні ДПС у Полтавській області наразі обліковується 52 430 платників єдиного податку — фізичних осіб-підприємців, у тому числі:
- першої групи — 7 310 платників;
- другої групи — 21 919 платників;
- третьої групи — 23 184 платника;
- четвертої групи — 17 платників.
За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області
![](/uploads/posts/2024-07/1721999025_esv_gns.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721839349_no_check.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721813020_budget_local.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721907659_ndfl_volonters.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721765764_budget_svodny.jpg)