1 лютого рятувальники зустрілись з представниками закладів освіти Піщанської громади та обговорили пріоритетні напрямки у створенні класів безпеки. Про це повідомляє ГУ ДСНС України у Полтавській області.
Працівники Служби порятунку розповіли про наповнення, забезпечення функціонування таких класів та пояснили, як саме використовуються наочні матеріали у освітніх уроках щодо правил безпеки. Зокрема, рятувальники поділились досвідом у проведенні уроків з мінної безпеки для школярів початкових, середніх та старших класів.У ході семінару було визначено подальші напрямки співпраці у створенні класів безпеки в Піщанській територіальній громаді Кременчуцького району.
![](/uploads/posts/2024-07/1721816341_uchebny_god.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719576517_detsad_mesta.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719533918_vstup_tck.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720135095_nmt_200ballov.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719154796_ukrytie_academy.jpg)