Учні наукового ліцею «Політ» знову мають перемоги на Міжнародній олімпіаді з інформатики. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Четверо ліцеїстів, вихованців викладача інформатики Валентина Мельника, стали призерами ХІХ Міжнародної Жаутиківської олімпіади з інформатики, що проходила у Казахстані.Вітаємо Олександра Козловського та Андрія Столітнього зі срібними медалями, Назара Гуза та Андрія Дебелого з бронзовими медалями та бажаємо нових перемог!
Нагадаємо, на початку лютого учні наукового ліцею «Політ» здобули перемоги на Міжнародній олімпіаді з інформатики в Румунії.
![](/uploads/posts/2024-07/1721816341_uchebny_god.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719576517_detsad_mesta.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719533918_vstup_tck.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720135095_nmt_200ballov.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719154796_ukrytie_academy.jpg)