П’ятеро випускників наукового ліцею «Політ» при обласному коледжі «Кременчуцька гуманітарно-технологічна академія імені А. С. Макаренка» Полтавської облради отримали цього року 200 балів на Національному мультипредметному тесті.
Двоє з них показали найвищий результат з української мови, троє — з математики.Нагадаємо, що 200 балів на НМТ отримали і 14 випускників семи закладів освіти Кременчуцької міської ради Кременчуцького району Полтавської області — ліцею № 4 «Кремінь», ліцею № 5 імені Т. Г. Шевченка, ліцею № 6 «Правобережний», ліцею № 10 «Лінгвіст», ліцею № 25 «Гуманітарний колегіум», ліцею № 13 «Авіор», ліцею № 30 «Олімп».
![](/uploads/posts/2024-07/1721816341_uchebny_god.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719576517_detsad_mesta.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719533918_vstup_tck.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720135095_nmt_200ballov.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719154796_ukrytie_academy.jpg)