Які причини виникнення патології
Щоб зрозуміти, чому виникає нетримання, бажано хоча б в загальних рисах розуміти, як працює сечовидільна система людини. Виробляючись у нирках, сеча по сечоводах надходить у міхур. Там вона накопичується й потім виходить через уретру назовні.
У нормальному стані вихід із сечового міхура надійно перекритий круговим м'язом, який оточує уретру, а всі органи сечовидільної системи підтримуються м'язами тазу. Ці м'язи з різних причин можуть ослабнути. Тоді навіть невеликого збільшення тиску в сечовому міхурі буває достатньо, щоб сеча проникла в уретру. Нетримання може виникнути внаслідок:
- вікових змін в організмі;
- тяжких фізичних навантажень;
- ожиріння;
- неврологічних травм;
- спадкового фактора.
Нерідко проблеми з нетриманням виникають після пологів, коли відбувається розтягнення або розрив м’язів. В окрему категорію виділяються випадки функціонального нетримання у пацієнтів з обмеженими можливостями.
Як діагностувати синдром
Дана патологія не має фази, коли вона протікає безсимптомно. Це означає, що боротьба із проблемою починається із самодіагностики. Тож якщо випадки нетримання трапляються періодично, необхідно звернутись до лікаря. Він проведе низку досліджень, які допоможуть визначити причини проблеми, та складе придатну для конкретного пацієнта та ситуації схему терапії.
Які види терапії застосовуються при нетриманні
Терапія зазвичай починається з найконсервативніших методів — спеціальних вправ, зміни способу життя, зниження ваги. Якщо виявлено інфекційні захворювання сечовивідної системи, призначаються антибактеріальні, протизапальні препарати. Якщо ж захворювання прогресує й консервативні методи не дають результату, лікарі замислюються про застосування хірургічного втручання.
Чому варто використовувати урологічні прокладки
З'ясувавши причини захворювання та розпочавши терапію, не менш важливо зберегти звичну для людини якість життя. Проблема не повинна стати на заваді виконанню службових обов'язків, спілкуванню, заняттям спортом, хобі. З цією метою розроблено урологічні прокладки. Завдяки спеціальному наповнювачу вони здатні швидко затримати значну кількість рідини та надійно утримати її всередині.
Урологічні прокладки виробляються з урахуванням фізіологічних властивостей сечі. Оскільки обсяг сечі може досягати 500-700 мл, вони мають покращений поглинальний шар абсорбувального матеріалу. Він може утримувати об'єм рідини, що в рази перевищує власний.
Крім того, сеча залишається всередині прокладки й не стикається зі шкірою. Це особливо важливо, оскільки волога шкіра найбільш уразлива до подразнень чи поширення інфекцій. Це чудове рішення, яке допоможе зменшити незручності, що виникають через патологію. Придбати урологічні прокладки можна в інтернет-магазині «Сухо», де представлено великий вибір гігієнічних засобів різної поглинальної здатності для чоловіків та жінок.