Настає тепла весняна пора — час, коли люди починають випалювати сухостій. Наголошуємо: це категорично заборонено! За такі дії передбачені адміністративна та кримінальна відповідальність. Це штраф для громадян від 3 060 до 6 120 грн., для посадових осіб — від 15 300 до 21 420 грн.
Відповідальність посилюється в умовах військового стану, адже українські герої-рятувальники щодня гасять пожежі, розбирають завали, розміновують території — цілодобово на варті нашої безпеки, вирішують критично важливі завдання. Та замість цього їм доводиться ще й виїжджати на виклики та ліквідовувати підпали сухої трави. Не додавайте рятувальникам роботи!«Крім того, такі пожежі в нічний час йдуть на користь ворожій авіації та диверсійним группам, отож спалювання сухостою буде прирівнюватися до пособництва загарбникам», — зазначили у патрульній поліції Кременчука.
![](/uploads/posts/2024-07/1722012734_4boy_wanted_1.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604619_dtp_naberezhnaya.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721343939_dtp_6month.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721910926_dtp_mmvz.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721342305_utopleniki_4.jpg)