22-го червня, близько 14:00, до поліції надійшла інформація від мешканки Кременчука про зникнення 10-річної дівчинки. Телефону з собою дитина не мала. Поліція негайно розпочала пошуки.
За інформацією рідних, малолітня зникла після того, як пішла викидати сміття в районі вулиці Майора Пугача. На місце події негайно прибули наряди поліції Кременчука, ювенальні поліцейські та слідчо-оперативна група Кременчуцького райуправління поліції. Також до пошуків долучилися і рідні дівчинки.На щастя, протягом 15 хвилин дитину було знайдено по проспекту Свободи. Як з’ясувалося, дівчинка заблукала в місті. Наразі дитина з рідними, з нею все добре.
За інформацією Кременчуцького райуправління поліції
![](/uploads/posts/2024-07/1722012734_4boy_wanted_1.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604619_dtp_naberezhnaya.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721343939_dtp_6month.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721910926_dtp_mmvz.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721342305_utopleniki_4.jpg)