Дорожньо-транспортна пригода сталася 20 листопада, близько 08:30, поблизу села Сухинівка Кобеляцької громади Полтавського району. Поліція встановлює обставини події. Про це повідомляє відділ комунікації поліції Полтавщини.
За попередньою інформацією слідства, зіткнулися два легкових автомобілі: ВАЗ-2107, під керуванням 51-річної жительки Полтавського району, та ВАЗ-2110, яким керував 21-річний мешканець міста Кобеляки. Унаслідок зіткнення тілесні ушкодження отримала водійка та 16-річний пасажир автомобіля ВАЗ-2107. Постраждалих осіб госпіталізовано до лікарні.За даним фактом слідчим підрозділом поліції, під процесуальним керівництвом Кобеляцького відділу Решетилівської окружної прокуратури, розпочато досудове розслідування за ч. 1 ст. 286 «Порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило потерпілому середнього степеня тяжкості тілесні ушкодження» Кримінального кодексу України.
Обставини та причини ДТП встановлюють слідчі.
За інформацією Полтавського районного управління поліції
![](/uploads/posts/2024-07/1722012734_4boy_wanted_1.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721604619_dtp_naberezhnaya.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721343939_dtp_6month.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721910926_dtp_mmvz.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721342305_utopleniki_4.jpg)