» » » В Кременчуге начали обкатку новых троллейбусов
21:20 Середа 48 3 365
21:20, Середа, 27 березня 2013

В Кременчуге начали обкатку новых троллейбусов

В Кременчуге начали обкатку новых троллейбусовНа троллейбусные маршруты Кременчуга вышли новые троллейбусы, приобретённые для КП «КТУ» за счёт продажи городских облигаций, — об этом сообщил мэр Олег Бабаев. В настоящее время из новой партии техническую обкатку проходит 4 единицы электротранспорта.
Как ранее сообщалось, с 1 апреля 2013 года на городские троллейбусные маршруты должен выйти новый коммунальный электротранспорт. Пока из 13-ти приобретённых троллейбусов КП «КТУ» получило 11, остальные 2 должны доставить в ближайшее время.

Олег Бабаев отметил, что новые троллейбусы начнут работать на город лишь после того, как на всей партии будут проведены наладочные работы, выполнена техническая экспертиза, а работники коммунального предприятия полностью овладеют техникой управления новым электротранспортом.
 
 

Додати коментар

    • bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
      heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
      winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
      worriedfrowninganguishedopen_mouthgrimacingconfusedhushed
      expressionlessunamusedsweat_smilesweatdisappointed_relievedwearypensive
      disappointedconfoundedfearfulcold_sweatperseverecrysob
      joyastonishedscreamtired_faceangryragetriumph
      sleepyyummasksunglassesdizzy_faceimpsmiling_imp
      neutral_faceno_mouthinnocent
    PIN: ----
    48 комментарів
    1. Klassik
      Klassik з Украина
Kremenchug
      28 березня 2013 10:49 #539615
      0
      еще бы дороги восстановили и можно на троллейбус пересаживаться ))
    2. Pak
      Pak з Украина
      28 березня 2013 13:07 #539619
      0
      Смелую ставку сделал мэр на электротранспорт. Как показала практика, авария, обрыв линии или её обледенении и весь электротранспорт становится. Вот недавняя авария на Водоканале, а если на Первомайской будет авария? Там никакие аккумуляторы не помогут.
    3. Lord68
      Lord68 з Украина
Kremenchug
      28 березня 2013 15:26 #539622
      0
      Интересная статья про наши "новые" троллейбусы, кто еще не читал, здесь.
      Я "За" электротранспорт, просто не люблю, когда людей подставляют и всех идиотами делают.
    4. Kanarsky
      Kanarsky з
      28 березня 2013 15:43 #539623
      0
      Lord68, это писульки "Кремня"?!
      Всё понятно.
    5. finch
      finch з Российская Федерация
Lipetsk
      28 березня 2013 16:21 #539626
      0
      Цитата: Lord68
      кто еще не читал

      Интересно, а когда в УК Украины вернут статью о клевете, автор подобных писулек осмелиться все также заниматься бумагомарательством? bully
      Так и хочется спросить автора "По чём опиум для народа ?" lol
    6. kocmoc1980
      kocmoc1980 з Украина
      28 березня 2013 17:17 #539629
      0
      Цитата: Lord68
      Интересная статья про наши "новые" троллейбусы, кто еще не читал, здесь.
      Я "За" электротранспорт, просто не люблю, когда людей подставляют и всех идиотами делают.



      лорд, вы случаем не "кремень" представляете? зачем рекламировать очередной "высер" обиженных...
    7. Lord68
      Lord68 з Украина
Kremenchug
      28 березня 2013 19:03 #539633
      0
      kocmoc1980, я ничего не рекламирую.
      В статье, конечно, много перегибов. Но есть и интересные комментарии.
      Насправді там було трохи хитріше - тролі не Б/у, але й не нові.. :)
      Человек знает что пишет.
      Мое мнение, что если ты покупаешь новую вещь за большую цену, ещё и с переплатой, то она должна соответствовать. Сам мер признался, что машины некомплект и не все детали новые. А отмазки, типа: "Что вы хотели за такую цену?" - это нерадивые продавцы и с этим надо бороться.
      Если у вас есть другая интересная информация по этому поводу - поделитесь. А пока еще не все закончилось и время покажет где правда.
    8. писатель
      писатель з Украина
Kremenchug
      28 березня 2013 19:37 #539634
      0
      Ех на жаль . З 13 тролейбусів - три великі спарки насправді нові. А от решта конешно до слова "новий" та вартості 2 млн. грн. не дотягує.
      Там номера є - на деталях. Рамі і тд і тп.Старі зрізані , нові приварені. Буває

      Про себе скажу - газету "Кремінь" не представляю, але вартість цих троллейбусів - справа цікава. Між іншим завод ЛАЗ як не працював місяць тому, так і сьогодні теж. І там багато запитань
    9. Kanarsky
      Kanarsky з
      28 березня 2013 19:47 #539635
      0
      Цитата: писатель
      Старі зрізані , нові приварені.

      Троллейбусы б/ушные? Т.е. уже где-то эксплуатировались?
    10. fordmax
      fordmax з Украина
Kremenchug
      28 березня 2013 20:19 #539638
      0
      судя по фото днища и номерам шасси да ... т.е. там проведена косметическая покраска днища поверх старого и т.д. и переварен номер кузова ... но бывают нюансы ... и фото очень дойственные ...

      колесо гайки то такое оно и на новых кразах такое ,
      ржавчина возле номера кузова м.б. от долгого стояния на улице без стекол пока дособирали , хотя очень маловероятно ...

      почему два номера непонятно , как варинант готовили одно , потом не пошел в сборку а под новую комплектацию надо было новый номер , правда это маловероятно


      Цитата: писатель
      Там номера є - на деталях. Рамі і тд і тп.Старі зрізані , нові приварені


      на фото 2 разных номера кузова в разных местах ...

      Цитата: Kanarsky
      Троллейбусы б/ушные?

      по факту получается да ... какаято часть тролейбусов БУ

      есть предложение организовать высчитывание убытков из зарплаты руководителей горисполкома ...
    11. finch
      finch з Российская Федерация
Lipetsk
      28 березня 2013 21:58 #539644
      0
      Интересно, а где ж эксплуатировались троллейбусы если они б/у ? belay Может из Эвропы перегонщики пригнали ? lol Кто-нибудь видел КрАЗы на площадке автозавода после полугодового простоя? Там вид не то что б/у, а вообще смотреть страшно. Ну а перед продажей можно и ржавчину подкрасить и вместо стыряных запчастей другие поставить-это же бизнИс пановэ smile
    12. fordmax
      fordmax з Украина
Kremenchug
      29 березня 2013 00:17 #539646
      0
      Цитата: finch
      Интересно, а где ж эксплуатировались троллейбусы если они б/у ?


      у меня один вопрос - почему переварены номера кузовов , остальное состояние по фото непонятно ... на многолетние стояние на улице тоже похоже ...

      но если так очень большой вопрос их срока службы и надежности ... не говоря про стомисоть
    13. Lord68
      Lord68 з Украина
Kremenchug
      29 березня 2013 08:24 #539651
      0
      Больше всего в этой ситуации возмущает: как можно поддерживать отечественного производителя при таком похабном отношении к покупателям? Даже к оптовым покупателям. Для подъема нашего производства правительство даже ставит заградительные таможенные пошлины на импортный автопром. Может ли это изменить ситуацию?
      Можете ли вы представить себе ситуацию, что вы купили у фирмы Mercedes-benz или Volkswagen group троллейбус, а вам его притащили ржавый и некомплект?! Я не могу.
    14. Klassik
      Klassik з Украина
Kremenchug
      29 березня 2013 08:40 #539652
      0
      Блин. Такую новость испортили... ((
    15. Lord68
      Lord68 з Украина
Kremenchug
      29 березня 2013 09:07 #539654
      0
      Цитата: Klassik
      Блин. Такую новость испортили... ((

      Счастье в неведении. wink
    16. писатель
      писатель з Украина
Kremenchug
      29 березня 2013 09:15 #539655
      0
      А на них чітко видно – старі номери деталей на «новому рогатому транспорті» спиляно, а нові приварено. «Якщо львів’яни за 10,5 млн., грн., купили тридцять тролейбусів «Шкода» (10–довгих і 20- коротких), які знаходяться у дуже гарному стані, а Кременчук купив 13 тролейбусів за 34 мільйони гривень, то що це було ?», - додав співрозмовник... "Програма плюс" ( написано минулого понеділка, надруковано вчора)
    17. Kanarsky
      Kanarsky з
      29 березня 2013 11:05 #539657
      0
      писатель
      Вы хоть на один вопрос можете дать чёткий ответ?
      Цитата: Kanarsky
      Троллейбусы б/ушные? Т.е. уже где-то эксплуатировались?


      Цитата: писатель
      Якщо львів’яни за 10,5 млн., грн., купили тридцять тролейбусів «Шкода» (10–довгих і 20- коротких), які знаходяться у дуже гарному стані

      Чтобы Вы опять херню в массы не распространяли, я думаю стоит всего лишь показать фото этих "дуже гарних" траликов.
      Итак, 20 "коротких" - Skoda 14Тр - по цене 300 тыс. грн.:


      10 "довгих" - Skoda 15Тр - по цене 450 тыс. грн.:


      Именно эти древние гробовозки писатель выдаёт за "дуже гарни". Хватит людям мозги парить.

      Бедные, бедные читатели П+ wassat
    18. писатель
      писатель з Украина
Kremenchug
      29 березня 2013 12:37 #539663
      0
      Друже Сергію - газета "Програма плюс" видає одну точку тільки у крайніх випадках - як от наприклад в цьому номері - про Інвестпарк у Кременчуці, індієць та Андрій Погрібний, перший зам мера. І чесно, я радий , що сайт "Наші гроші" підняв таку ж проблему й у підсумку у нас всіх один висновок.
      В усіх інших випадках, коли все не так просто, варто зайвий раз проявити мудрість. І зайвий раз перепитати - а точно так, а що це, а що те, а чому так, а не так? (Такий собі Фома Невіруючий)
      І питань про тролейбуси тут два . Перше - ціна. Є різниця між 10 млн.грн і 34 млн грн. Є різниця в кількості.
      А є й друге - цікаво, що справді купив Львів і що насправді купив Кременчук. Але 1 квітня - ось вже поруч. Цього дня нові тролейбуси виїдуть на дорогу. Тож кожен сам відповість - нові вони чи ні. А щодо Львова, то варто спитати у колег про ці фото і що воно насправді?
      Але чесно - якби видавав один офіціоз, ( прес-релізи мерії ) які потрібно одразу ділити на десять, то у газети були б питання з довірою до оприлюдненого. Але знаючи про практику - завжди має бути як мінімум дві точки зору ( читач сам вирішить, що правильно), то проблем з довірою до інформації оприлюдненої в "Програмі плюс" немає. Таке життя - або ти працюєш за стандартами, або починається криза довіри.
    19. Kanarsky
      Kanarsky з
      29 березня 2013 12:54 #539664
      0
      Цитата: писатель
      А щодо Львова, то варто спитати у колег про ці фото і що воно насправді?

      Шкода 14Тр (?koda 14Tr) — троллейбус, который выпускался с 1980 года чехословацким предприятием «Шкода-Остров».
      С 1980 года чехословацкое предприятие «Шкода-Остров» запустило в серию свою новую разработку, «Шкоду 14Тр». Разработка модели велась еще в конце 70-х годов...


      Цитата: писатель
      Є різниця в кількості.

      А то, что им возможно не менее 20 лет, а то и больше, это конечно же пустячок, который Вы умышленно опускаете. Так держать! wink В объективности Вас практически нельзя упрекнуть fellow, каждый раз убеждаюсь.
    20. писатель
      писатель з Украина
Kremenchug
      29 березня 2013 13:19 #539665
      0
      А то, что им возможно не менее 20 лет, а то и больше, это конечно же пустячок, который Вы умышленно опускаете.

      Сергію, можливо їм не 20 років , а більше. Бо я приводив ціну. Львів - 30 штук ( 10 довгих та 20 коротких,. За все 10 млн. грн. Зрозуміло, що вони б/у. Хто цього не розуміє ?
      І написано також - знаходяться у дуже гарному стані. Ніхто й нічого не приховує.
      І наша ціна 34 мільйони гривень за 13 штук. При цьому 3 великих тролейбуси 18 метрових - точно нові. Але ще десять 12-метрових? Отут потрібно подивитися. З того, що я бачив - ще раз кажу - потрібно зайти в салон і тоді відповідь буде одразу. Поки що ми кажемо, що номери переварені, потужність двигунів менша ніж заявлена і т.д і т.п.
      Але чесно кажу - я й сам такий - інколи ставлю в газету прес-релізи. Але якщо новин не вистачає і тільки підприємств, директорів яких знаю, що вони - серйзні люди. Але ніколи міськвиконкому. Бо знаючи хлопців, які там все роблять і кажуть, завжди варто ділити все на десять. Це до речі, рятує газету від подачі однобокої інформації. Є точка зору одна, є інша, а читачі самі вирішують, чиї аргументи переконливі, а чиї ні. Такі стандарти між іншим - річ корисна
      Да - вже давно б на всі питання сам відповів. Але ж не пропускає мене подивитися Олександр Вертюх, директор подивитися. А лізти самому часу вільного немає і бажання особливого теж. (Про це вже написано - там і без мене все перефоткали.)
      У відповідь йому сказав, що як його за ці мільйони посадять, то ми організуємо йому серед читачів збір сухарів і буду йому передавать потихеньку у тюрягу, коли посадять. ( Справа ця сьогодні в міліції між іншим).
    21. kocmoc1980
      kocmoc1980 з Украина
Dnepropetrovsk
      29 березня 2013 15:36 #539672
      0
      писатель, что то по фото - не видно "дуже гарного стану"... это лишь снаружи, а что может твориться внутри? вы были в этих троллейбусах? или только языком помолоть?

      второй момент, даже в статье "Кремня" автор указывает что в нашем КТУ нет возможности обслуживать чешские тролли, вы хоть бы поинтересовались сколько будет стоить оборудовать депо для них, прежде чем писать...

      а так, очередной "высер" от вас и хузяина в сторону руководства города... можете - сделайте лучше, нет - молчали б уже в тряпочку...
    22. finch
      finch з Российская Федерация
Lipetsk
      29 березня 2013 17:57 #539677
      0
      Чi ви панове не знаете кому належить газета "П+" ? winked

      Цитата: писатель
      львів’яни за 10,5 млн., грн., купили тридцять тролейбусів «Шкода» (10–довгих і 20- коротких)

      От это прикол lol во Львове купили металлолом за 10,5 лямов, помнится КрАЗы тоже японцы покупали и после переплавки из одного КрАЗа получалось 20 Тойот lol
    23. писатель
      писатель з Украина
Kremenchug
      29 березня 2013 18:03 #539679
      0
      Хлопці - не в тому справа, кому газета належить. Належить і добре. Інша - хто її читає, бо знову кажу - нині бізнесу часи, а не належить чи не належить. Ефективність рахується в цьому випадку тиражем та поверненнями нереалізованих газет. І все. Немає більше тут індікатора. Він один і назва йому - гроші. Гроші забезпечує читач і для того, аби втриматися на ринку з фігнею перед ним не виступатимеш. Бо три тижні простоїш, а на четвертий впадеш. Потім не піднімешся.
      Товариство - закликаю вас ще до одного. Не варто падати навколішки перед однією владою чи іншою. Бо вони влада і хто б там не був, то бачили нас всі дуже далеко. І молитися тут на чиновників не варто - краще думати про себе, аби можна було всім в очі дивитися нормально. Оце головне, решта - так собі.
      Хіба на фото тому Шкоди які куплені за 10 млн.? А може інші - казав вже - потрібно запитати у львів"ян - чого гарячку робить ?
      Що таке немає можливості обслуговувати ? Якщо станція ТО одні автомобілі обслуговує, а інші ні - то причина яка ?
      І останнє теж скажу - від хамства, на жаль, або на щастя ми не стаємо більш переконливими.А від цієї штуки потрібно поступово позбавлятися. Хамство воно в житті не допомогає. Так хіба - першим пробратися в маршрутку і зайняти місце. Але не в цьому сенс життя, по моєму
    24. finch
      finch з Российская Федерация
Lipetsk
      29 березня 2013 18:15 #539680
      0
      Цитата: писатель
      Якщо станція ТО одні автомобілі обслуговує, а інші ні - то причина яка ?

      Заедьте на автомобиле Фольксваген на сервисную станцию Мицубиши и спросите "чому?"
      А ту газету читают одни пенсионеры, которым лишь бы было о чем языки почесать с соседями на лавочке, а в газете что ни напиши, всё пойдёт "як брехня по селу"
    25. fordmax
      fordmax з Украина
Kremenchug
      29 березня 2013 18:22 #539682
      0
      Цитата: писатель
      А на них чітко видно – старі номери деталей на «новому рогатому транспорті» спиляно, а нові приварено.


      та какбы неправильно ... там и старый и новый ... на фото не видно одинаковые или нет , на фото тоже пока двойственно или простоявшие 5-7 лет без стекол или б.у. тоже не понятно

      так что пока не увижу своими глазами никаких выводов делать не буду ...

      писать то по газетам оно проще , и журналисты как всегда такие специалисты , что настоящие специалисты когда читают громко матерятся
    26. писатель
      писатель з Украина
Kremenchug
      29 березня 2013 18:47 #539683
      0
      Вгорі вище ось це було написано
      А є й друге - цікаво, що справді купив Львів і що насправді купив Кременчук. Але 1 квітня - ось вже поруч. Цього дня нові тролейбуси виїдуть на дорогу. Тож кожен сам відповість - нові вони чи ні.


      Да і про тролейбуси - якщо в АТП нашому ремонтують все - автобуси малі і великі та різних фірм, бо все це їде по маршруту №28 та №9, то нічого не пойму. А швидка допомога ремонтує все що у них є - тойоту, газелі та старі мерседеси. Товариство тут я не спец - в мене немає авто і не буде. Але питання є - чому ось можуть, а ось - не можуть? Глупості якісь. У нас був вдома старий АГВ, поміняли на італійський котел. І слава Богу - і те працювало і це теж. А в чому тоді питання ?
    27. finch
      finch з Российская Федерация
Lipetsk
      29 березня 2013 21:43 #539685
      0
      Ну да, при помощи кувалды и какой-то там матери можно всё отремонтировать хоть итальянский котел, хоть Мерседес, хоть троллейбус Шкода wink
    28. fordmax
      fordmax з Украина
Kremenchug
      30 березня 2013 00:19 #539687
      0
      якщо в АТП нашому ремонтують все - автобуси малі і великі та різних фірм, бо все це їде по маршруту №28 та №9, то нічого не пойму.

      --- потомучто выживать хоть както надо ... когда государство их бросило, точнее даже кинуло
    29. kocmoc1980
      kocmoc1980 з Украина
Dnepropetrovsk
      30 березня 2013 09:57 #539692
      0
      Цитата: писатель


      Товариство тут я не спец - в мене немає авто і не буде. Але питання є - чому ось можуть, а ось - не можуть? Глупості якісь. У нас був вдома старий АГВ, поміняли на італійський котел. І слава Богу - і те працювало і це теж. А в чому тоді питання ?


      ну вот если не спец - зачем языком молоть? лучше б у львовян спросили за тролли, или все ждете что кто-то другой сделает?
      почему так уверены что на фото не купленные шкоды?
    30. fordmax
      fordmax з Украина
Kremenchug
      30 березня 2013 11:08 #539694
      0
      Цитата: kocmoc1980
      ну вот если не спец - зачем языком молоть?



      правда , ведь очень трудно соббраться форумом , взять фотоаппарат и пойти все это посмотреть ... а нуда нету технических специялистов ... все кашпировские определяем по фотографии ...

      вот товарищ писатель тоже не хочет идти ... пишет в основном :)
    31. kocmoc1980
      kocmoc1980 з Украина
Dnepropetrovsk
      30 березня 2013 11:20 #539695
      0
      [quote=fordmax] , во львов форумом собраться? winked было бы интересно...
    32. писатель
      писатель з Европа
      30 березня 2013 11:48 #539696
      0
      чого я маю йти і дивитися. буду як всі інші. я не кращий і гірший. все що знаю вже написав і відповіді власника ЛАЗ Чуркіна теж. почекаємо тим більше відпустка на два тижні.
    33. fordmax
      fordmax з Украина
Kremenchug
      30 березня 2013 12:05 #539697
      0
      Цитата: писатель
      чого я маю йти і дивитися.



      отличная гражданская позиция :) ... даже не удивлен
    34. finch
      finch з Российская Федерация
Lipetsk
      30 березня 2013 12:22 #539700
      0
      ну писатель, ну молодец, если не маеш чого йти i дивитися, то нахрена всякую ерись высирать в комментах, больше не с кем пообщаться, чтобы излить свое недовольство мироустройством и выразить свою обиду на весь мир и всю Вселенную. Зачем так открыто выражать свою маргинальность ?
    35. писатель
      писатель з Украина
Kremenchug
      30 березня 2013 12:44 #539701
      0
      Спокойно. Будемо жити. Відпустка закінчиться через 10 діб, якраз до цього часу і відповідь з міліції буде. У мене немає ніяких обід на життя. Я просто реаліст і знаю, що буде завтра. А завтра буде життя. І знову будуть теми якості цього життя. І знову будуть теми тарифів і на екс-витрати і на транспорт ( йде подорожчання, папери вже всі теж підписано - скоро оголосять) і все різне теж.
      А щодо тролейбусів - то сам сфоткаю - 1 го, максимум 2-го вони повинні виїхати. І коменти теж візьму - все нормально, нічого не змінюється. Завдання преси яке ? От я його і виконую

      А всім форумом піти то цікава ідея між іншим. Залишилося комусь організатором виступити . А простіше - хто візьме на себе роль переговорника з чиновником який всіма такими справами відає. Зі мною ця людина точно говорити не буде
    36. fordmax
      fordmax з Украина
Kremenchug
      30 березня 2013 13:08 #539702
      0
      Цитата: писатель
      чиновником який всіма такими справами відає. Зі мною ця людина точно говорити не буде


      а граждане города не имеют права поинтересоваться куда и как потрачены их деньги ? ... и смотреть надо не тогда когда выедут

      да ... отпуск ацтой в нем скучно :)
    37. писатель
      писатель з Украина
Kremenchug
      30 березня 2013 13:25 #539704
      0
      Не подивимося - не пустять нас нікого. На жаль - ті хто рішення приймає, не дозволять. Але чесно - варто почекати 2 дні. Решта ж відписана все і коменти мера та всіх інших є. І запитання там моє теж було. Спеціально просив , аби відповіли. Поступимо мудро - почекаємо, тим більше справа в міліції.

      "Тролейбуси поїдуть. Контракт на їх купівлю не розриватимуть

      Міська влада не планує розривати угоду про постачання тролейбусів ЛАЗ, які повинне до 1 квітня притягти у Кременчук ТОВ «КрАЗ – Лізинг». Навпаки до – початку квітня міська влада таки отримає придбані тролейбуси, розповів ЗМІ мер міста Олег Бабаєв.
      За словами міського голови, сьогодні завод-виробник відправляє нам один тролейбус, а через тиждень – ще один. «Нині на КТУ знаходяться спеціалісти Львівського заводу, які робитимуть контрольні виїзди, аби не вийшло скандалу. Чекаємо останнього тролейбуса, говоримо про зниження їхньої вартості . Якщо на це не підуть, то розірвемо контракт», - заявив Олег Бабаєв. «Тролейбуси нові, але проблеми по 8-и з них. Вони, начебто зібрані з деталей бувших у використанні. Але це деталі, зразка вікон. Але ми замовили висновки з профільного інституту і його керівник повідомив, що є проблеми з номерами деталей, які можуть заміняти. Але все це буде відомо пізніше», - додав міський голова. ( Програма плюс, останній номер)
    38. Lord68
      Lord68 з Украина
Poltava
      30 березня 2013 15:29 #539705
      0
      Не вижу никакого смысла ходить в КТУ и снимать. Скоро они сами приедут. smile
      Я не имею никаких претензий к властям.
      Хотели купить троллейбусы - купили. Молодцы!
      Купили новые, не б/у - Отлично!
      Я сам предпочитаю новое, хоть и дороже.
      Поддержали отечественного производителя - тоже неплохо.
      Я имею претензии к отечественному производителю, который поставил некачественный товар. Это наш менталитет - никто не дорожит своей репутацией.
      Что же предлагаете во Львов съездить? fellow
      Почему-то я представляю себе что-то вроде КРАЗа. fellow
      А выбор производителей на Украине не велик. Еще Днепропетровск делает троллейбусы, хотя дороже, поэтому проигрывает в тендерах. belay
      Еще одна ремарка. Как вы думаете почему Львов имея свой завод покупает б/у Шкоды?
    39. fordmax
      fordmax з Украина
Kremenchug
      30 березня 2013 16:32 #539707
      0
      Цитата: Lord68
      Еще Днепропетровск делает троллейбусы,


      ага антонова , чернигов , днепр , одесса , луцк ... остальных непомню
    40. писатель
      писатель з Украина
Kremenchug
      30 березня 2013 17:00 #539708
      0
      Сказав сліпий - побачим
      Полезность: 0 | сообщение № 3 отправлено 16:53, 10.03.2013
      http://www.kremenchug.ua/forum/politics-and-economics/topic-6449.html
      На старому тролейбусі далеко не поїдеш

      За що місто заплатило бюджетні кошти. Або по кому у нас плаче в»язниця та конфіскація майна ?

      Водії кременчуцьких тролейбусів таки будуть у новій формі. Але їздитимуть вони на старих тролейбусах. Бо нові – не зовсім такими є… Це у нашому місті завершується багатомісячна епопея владних зусиль, яку було спрямовано аби оновити у Кременчуцькому тролейбусному управлінні рухомий склад. Багатомільйонна комбінація, яка має обійтися міському бюджету в 34 мільйони гривень в обмін на 13 нових тролейбусів завершується гучними претензіями до товару, який місту поставили за бюджетні кошти.

      То що ми купили ?

      А купив Кременчук, тобто Кременчуцьке тролейбусне управління, як видається тролейбуси б\у за ціною нових, якщо не більше. «Є документи, а за ними на 11 тролейбусах, які перебувають на відповідальному зберіганні в КТУ виявлено невідповідність умовам тендерних зобов»язань», - керівник громадської організації «З питань протидії корупції» Олександр Крижановський розповів «Програмі плюс» в чому саме побачили «невідповідність». Отже, якщо відкинути тему кондиціонерів, яких немає, але які повинні бути, то мова піде про наступне. «…на восьми з одинадцяти отриманих тролейбусів відсутній автономний хід. Замість двигунів змінного струму встановлено двигуни постійного електроструму, які за вартістю значно дешевші. На окремих тролейбусах протікає дах. На отриману техніку немає ні паспортів, ні інструкцій, ні сертифікатів відповідності і взагалі немає жодних документів. Всі агрегати, електромотори і все більш менш важливі деталі виготовлені у 2008 році, а самі тролейбуси за висновками фахівців перед тим, як приїхати до Кременчука дуже довго возили пасажирів у самому Львові та у Санкт Петербурзі. На 5-и тролейбусах немає карданних валів, а в окремих – несправні система гальм », - за словами Олександра Крижанівського, це ще не все , що може вразити звичайну людину, яка може уявити що таке 34 мільйони гривень, які витрачені на покупку техніки бувшої у використанні.
      Бо насправді, тролейбуси перефарбовані і фарбували їх не так як на заводі-виробнику, а як на не надто гарній станції технічного обслуговування. Бо пофарбували салон тролейбуса разом з вікнами, а сама фарба при цьому полущилася і з під неї виступає іржа.

      До кого прийде міліція ?

      «Чесно кажу, незрозуміло звідки взагалі фірма–лізінгодавець, яка продала нам техніку, взагалі взяла ці тролейбуси. А загалом тут мова про величезне порушення тендерного законодавства. Бо за законом місто повинне було купувати нову техніку лише у виробника. Кому сьогодні надавати претензії? Львівському заводу комунального транспорту? Ми не можемо це зробити, бо жодним чином Кременчук з виробником тролейбусів не пов’язаний. У нас угода лише з лізинговою фірмою, у якої перед проведенням тендеру ніхто не запитав інформацію: чи справді ці тролейбуси є в наявності? Чи може їх немає», - говорить співрозмовник.
      Вже відомо, що до тролейбусної справи з іржею вже долучилися представники прокуратури. Предмет досліджень – витрата бюджетних коштів. Їх з міського бюджету гроші було переведено. Але через 90 днів після оплати місто свого транспорту так й не отримало.
      Інше про що відомо – це про номера деталей. На фото, які є в редакції, видно, що старі номери було спиляно болгаркою. Причому спилювали їх не дуже акуратно. Натомість, на старій іржі нові номери виглядають дуже красиво.
      Тож до кого прийде міліція ? Відомо, що на всіх угодах з приводу купівлі тролейбусів є лише один підпис – це директор КТУ Олександр Вертюх. Однак достеменно відомо, що купити нові тролейбуси у ТОВ «КрАЗ лізінг» - не його ініціатива. У кого купувати та за яку ціну – директору розповіли. Перший заступник мера Андрій Погрібний особисто курував це питання.
      Інше про що можна зазначити на завершення – це як саме тролейбуси везли у Кременчук. І тут варто дякувати нашим комунальним підприємствам. Якби не тягачі КП «Кременчукводоканалу» та КП «Теплоенерго», то львівські тролейбуси ще б довго добиралися до нашого міста.
      От тільки є питання – «нова техніка» вже після того, як остаточно запрацює, по Кременчуку їздитиме сама, чи її теж тягатимуть великими КрАЗами ?

      Мерія продовжила контракт на місяць

      Міський голова звернеться до заводу виробника, аби його представники якнайшвидше виправили всі недоліки. Чому місто не звернеться до компанії, у якої усе взято в лізинг мер Кременчука не уточнював, але тим не менше на окремі питання ЗМІ відповів.
      «Ми запросили експерта оцінити технічний стан тролейбусів. Все те, що не укомплектував завод, вони доукомплектують. Сьогодні пишемо документ з термінами здачі. Заводу поставлена умова: якщо 31 березня не виходять тролейбуси на лінію, то ми розриваємо контракт і повертаємо їх назад. Це як захід залякування - ви ж розумієте. Тому за цей місяць вони повинні поставити ще 2 нових тролейбуси», - зазначив Олег Бабаєв. Ще від нього про долю вже отриманого транспорту.
      «Ті тролейбуси, що сьогодні знаходяться в КТУ мають ряд несуттєвих недоліків, які усуваються протягом місяця. Ми заводу таке завдання поставили. Є недолік який не усувається ніяк. Це відсутність кондиціонерів, які були прописані в тендерній документації. Не усувається ніяк, тому що вони були не передбачені з самого початку заводом виробником, хоча сам завод виробник зобов'язувався їх поставити. Тут є питання з тим що ці кондиціонери стояти не будуть. Функціонально вони не є обов’язковими. Зазвичай їх роблять для міст з жарким кліматом. Крим їх купував з кондиціонерами. У принципі вони б не зашкодили, але вони дають різницю 6-7 градусів в салоні в разі якщо не працюють. Але якщо не передбачені то різати дах ми їм не дозволимо», - додав мер міста. За його словами, у такому випадку вартість контракту просто зменшать на суму обладнання якого не буде. Щодо інших умов, то на них наполягатимуть , або контракт розірвуть.
      А от щодо інформації, що у отриманих тролейбусах, через іржаві кузова, до всього протікає дах, то це твердження міський голова не підтвердив і не спростував.
      «Я не можу не підтвердити цю інформацію і не можу спростувати. Можу сказати одне. ЛАЗ не працює ритмічно. Ця ситуація сильно позначається на якості виготовлених тролейбусів. Я хочу мати в четвер висновок - що отримані кузова перший комплектування. Щоб ви розуміли що на заводі коштує близько 50 кузовів, які зібрані умовно в 2010-2008 році. Потім їх розконсервовують, далі починається фарбування та збірка. Не обов'язково що на заводі роблять тролейбуси одразу від першого гвинтика і до виходу і все це за один рік. Скло у них взагалі 2008 року. Але не у всіх. Є великі тролейбуси, виготовлені у 2012 році. Загалом тролейбусів на заводі виробляють не так багато, то з ними є проблеми під час збирання.
      Нині ж в КТУ приїхала група представників львівського підприємства на чолі з його керівниками . Ми ведемо діалог з ними. Якщо вони не виконають контракт, то ми повернемо їм назад тролейбуси. А гроші бюджетні ми повернемо на місце у вигляді облігацій і ті кошти, які було сплачено у вигляді передоплати теж. Це 4 млн. грн. Всього 29 мільйонів гривень», - так прокоментував ситуацію з бюджетними коштами міський голова Олег Бабаєв.

      P.S. Як вже повідомлялося раніше, минулого року фахівці Кременчуцького тролейбусного управління, за сприяння виконкому провели тендер на закупівлю 13 нових тролейбусів. Загальна сума контракту з лізингодавцем – майже 34 мільйони гривень. Відповідно угоді Кременчук купує три великих тролейбуси за ціною 4,6 млн. грн. та десять менших – за вартістю 2,02 млн. грн.
      Цікаво, що такі ж великі тролейбуси Київське тролейбусне управління купує за ціною 3,6 млн. грн. Щодо менших за розміром тролейбусів, то останній їх покупець - комунальне підприємство «Миколаєвпастранс» бере малі тролейбуси за ціною 1,60 млн. грн., за штуку
    41. fordmax
      fordmax з Украина
Kremenchug
      30 березня 2013 17:15 #539709
      0
      с каждого тендера на "семью президента" передается не менее 20% так что откуда появилась лизинговая фирма понятно и зачем тоже , если посчитать остальное , то останется около 60% от суммы тендера .. .

      ---Відповідно угоді Кременчук купує три великих тролейбуси за ціною 4,6 млн. грн. та десять менших – за вартістю 2,02 млн. грн.
      Цікаво, що такі ж великі тролейбуси Київське тролейбусне управління купує за ціною 3,6 млн. грн. Щодо менших за розміром тролейбусів, то останній їх покупець - комунальне підприємство «Миколаєвпастранс» бере малі тролейбуси за ціною 1,60 млн. грн., за штуку
      ---

      итого как раз 20% + потери на обналичку wink
    42. kocmoc1980
      kocmoc1980 з Украина
Kiev
      30 березня 2013 17:20 #539710
      0
      писатель, хватит уже перепостом заниматься... лучше б с львовянами связались...
    43. писатель
      писатель з Европа
      30 березня 2013 17:31 #539711
      0
      ок , але то я сам писав для газети на 10 березня
    44. finch
      finch з Российская Федерация
Lipetsk
      31 березня 2013 12:02 #539717
      0
      Короче, одним словом-ЖОПА, Украина идет ко дну ! Спасайся кто может и как может wassat
    45. fordmax
      fordmax з Украина
Kremenchug
      31 березня 2013 13:30 #539718
      0
      Цитата: finch
      Украина идет ко дну !

      она там давно , а счас после встряски вкладов и офшоров на кипре нас начнут вообще раздевать догола
    46. finch
      finch з Российская Федерация
Lipetsk
      31 березня 2013 15:44 #539719
      0
      Цитата: fordmax
      нас начнут вообще раздевать догола

      К этому движется весь мир, половина Европы уже воет от безысходности, оставшаяся половина еще на запасах продержится недолго. А там и Украина в Евросоюз вступит и начнут ее голодные европейцы дерибанить как захотят smile
    47. fordmax
      fordmax з Украина
Kremenchug
      1 квітня 2013 10:14 #539732
      0
      Цитата: finch
      Европы уже воет от безысходности,


      у каддафи деньги отобрали , деньги березовского слямзили ,
      вклады на кипре раздели ... кто следующий
    48. finch
      finch з Российская Федерация
Lipetsk
      1 квітня 2013 12:13 #539735
      0
      Цитата: fordmax
      кто следующий

      Угадайте кто ? lol "Да здравствуют Европейские ценности !"
      Почему "Украина" стремится в Европу