» » » Обращение активиста киевского Евромайдана Игоря Чадюка к кременчужанам
13:33 Четверг 5 1 891
13:33, Четверг, 26 декабря 2013

Обращение активиста киевского Евромайдана Игоря Чадюка к кременчужанам

Редакция «Кременчуг Online» получила письмо с личным обращением активиста киевского Евромайдана Игоря Чадюка к кременчужанам. Публикуем его без правок и изменений:
«Шановні мешканці Кременчука, звертаюсь до Вас із особистою заявою.

23.12.2013 року, через ЗМІ я заявив про створення ГО «Кременчуцьке народне об’єднання «Майдан», оголосив про збори засновників і першочергові плани. Також було заявлено про причини створення такого об’єднання, було повідомлено, що реєстрація буде проведена найближчим часом. До участі в організації були запрошені всі бажаючі, при чому лише на рівних правах, партійна належність не мала мати переваг.

25.12.2013 року зі ЗМІ стало відомо, що опозиційні партії створять місцевий «Майдан» належним чином, так як вкажуть з Полтави, а створене нами об’єднання – це Махновщина (пряма мова місцевого депутата), до того ж всі засновники – вмотивовані захисники «Візиту», особливо Володимир Пилипенко, Валентин Корнійчук («Свобода»), Володимир Риженко (афганець, чорнобилець, інвалід) – мова представника іншої опозиційної сили міста, я також заслужив на роль чийогось послушника, це звучить як наруга, як ствердження того, що честь, гідність і вірність слову не можливі в принципі. На передодні про свій вихід з ради засновників заявив В.Корнійчук, причини мені не відомі.

Станом на вечір 25.12.2013 року нами не проведена реєстрація вказаного ГО, оскільки ми чекали конструктивного діалогу з нашою місцевою опозицією, нажаль не сталося.

Враховуючи вищевикладене, для висловлення своєї особистої позиції та для спростування наклепів відносно моєї упередженості і зацікавленості заявляю - я не братиму участі в жодному з місцевих «Майданів» тому, що не зможу конструктивно працювати з місцевими політиками і це може зашкодити загальній справі. Про подальші плани решти засновників мені нічого не відомо, оскільки ми перебуваємо в різних куточках України».

Слава Україні!!!


Ігор Чадюк
 

Обсудить на форуме
 

Добавить комментарий

5 комментариев
 1. oleg14
  Добавил oleg14
  26 декабря 2013 13:52 из Информация доступна только после авторизации
  0
  Чего хотел написать не понятно, ;-)
 2. Старший сержант запаса
  Добавил Старший сержант запаса
  26 декабря 2013 15:09 из Информация доступна только после авторизации
  0
  Кому-то вообще интересны эти внутримайданные разборки? Все это сдыхает на корню, какие народные объединения? Какой народ в них вступает?
 3. oleg14
  Добавил oleg14
  26 декабря 2013 16:28 из Информация доступна только после авторизации
  0
  Цитата: Старший сержант запаса
  Кому-то вообще интересны эти внутримайданные разборки? Все это сдыхает на корню, какие народные объединения? Какой народ в них вступает?

  медаль теперь ему дать и без очереди обслуживаться в магазинах.
 4. Iva
  Добавил Iva
  26 декабря 2013 17:15 из Информация доступна только после авторизации
  0
  Цитата: oleg14
  Чего хотел написать не понятно, ;-)

  Судя по стилю изложения - что-то, вроде, нашего писателя!
  Кричать "Геть" и "Ганьба" большого ума не надо! А вот создать что-то пунтее - уже нужны мозги.
 5. писатель
  Добавил писатель
  28 декабря 2013 20:04 из Информация доступна только после авторизации
  0
  Іва, не будемо про стиль.
Калейдоскоп 10:23 Суббота 0 272 В Кременчуге пройдёт конкурс юных дизайнеров В среду, 25 января, в 10:00 в Кременчугском городском Центре внешкольного образования «Лидер» (ул. Вадима Бойко, д. №15) состоится конкурс юных дизайнеров для учеников 7-8 классов в рамках городского фестиваля «Зимние фантазии».