У Державному спеціалізованому господарському підприємстві «Ліси України» запрацювала «гаряча лінія». Мешканці Полтавщини, які стали свідками незаконної рубки, можуть скористатися можливістю повідомити про це.
Поінформувати про нелегальну заготівлю лісу можна двома способами:- зателефонувати за номером прямої лінії: 0-800-33-41-05 (дзвінки безплатні);
- написати на e-mail: pravda@e-forest.gov.ua.
Телефонуйте і пишіть, якщо Ви побачили незаконні рубки, нелегальні пилорами, які працюють з «сірою» деревиною, підозрілий вантажний автотранспорт, який вивозить з лісу деревину та інші факти. Це допоможе Департаменту безпеки ДП «Ліси України», який відреагує на усі звернення.
За інформацією пресслужби Слобожанського лісового офісу
![](/uploads/posts/2024-07/1720004599_baby_father.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718850965_groza_weather.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718716882_laminir_docs.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719483214_ecoschool_project_2.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1718273764_fire_region.jpg)