В області запроваджено низку адресних допомог родинам загиблих Захисників і Захисниць України. Про це повідомив Філіп Пронін, начальник Полтавської ОВА.
За рахунок коштів обласного бюджету виплачується:- одноразова матеріальна допомога — 50 000 грн. на сім’ю. Для її отримання необхідно звернутися до терпідрозділів соцзахисту/уповноважених осіб у громадах;
- щомісячна допомога на кожну дитину до 18 років у розмірі прожиткового мінімуму (з 1 січня — 2 920 грн.). Виплачується без звернення;
- щомісячна додаткова допомога учням, студентам, курсантам, які виховуються у багатодітних сім’ях — 2 000 грн. Виплачується без звернення;
- щорічна разова грошова допомога 4 000 грн. на кожного члена сім’ї. Виплачується без звернення до Дня захисників і захисниць України;
- компенсація за проїзд автотранспортом на міжміських і міжобласних маршрутах: безоплатно — членам сімей загиблих захисників і захисниць України. Потрібно звернутися до терпідрозділів соцзахисту.
Виплати до Дня Незалежності призначає автоматично Пенсійний фонд.
«Підтримка родин полеглих захисників і захисниць є нашим обов’язком. Це питання постійно у полі зору. Маємо пам’ятати про високу ціну нашої Незалежності. Підтримуємо одне одного», — зазначив Філіп Пронін.
![](/uploads/posts/2024-07/1721817342_rename_out.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721344984_sud_bortovkamen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720018062_citizens_appeals.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721435148_dekomuniz_archiv.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719006431_rename_litsey.jpg)