22 березня Кременчук попрощався з 45-річним захисником України Віталієм Трушаковим. У військового залишилися батьки та син. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Віталій Трушаков захищав нашу державу від російської військової агресії практично з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України. Був сержантом, командиром міномета 3 обслуги міномета мінометного взводу 3-ої роти оперативного призначення на бронітранспортерах 1-го батальйону оперативного призначення військової частини А-3036.Військовий загинув 17 березня 2023 року на Луганщині в районі населеного пункту Кремінна, виконуючи бойове завдання, залишаючись вірним військовій присязі та українському народові.
Прощання з Віталієм Трушаковим проходило у Міському палаці культури. Панахиду відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали захисника на Алеї Героїв Свіштовського кладовища поряд з іншими захисниками України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)