Денис Василенко захищав нашу державу від російської військової агресії практично з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України. У військового залишилися батьки та син. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Денис був солдатом стрільцем 3-го стрілецького взводу 3-ої стрілецької роти військової частини А-7311.Загинув 22 березня 2023 року на Донеччині в районі населеного пункту Тоненьке під час виконання бойового завдання, залишаючись вірним військовій присязі та українському народові.
Прощання з Денисом Василенком проходило у Міському палаці культури. Панахиду відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали військового на Алеї Героїв Свіштовського кладовища поряд з іншими захисниками України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)