Сьогодні, 11 квітня 2023 року, Кременчук попрощався із 37-річним захисником України Антоном Липовим. У військового залишилася мати, дружина, донька та два сини. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Антон Липов захищав нашу країну від російської ворожої агресії з листопада 2022 року. Був солдатом, стрільцем-помічником гранатометника військової частини А-2120. Загинув 29 березня 2023 року на Луганщині біля населеного пункту Білогорівка під час виконання бойового завдання зі стримування збройної агресії російської федерації проти України.Прощання з Антоном Липовим проходило у Міському палаці культури. Панахиду відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали військового на Новоміському кладовищі.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)