13 квітня Кременчук попрощався із 55-річним захисником України Сергієм Лозенком. У військового залишилася мати. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Сергій Лозенко захищав нашу державу від російської військової агресії практично з перших днів повномасштабного вторгнення росії на територію України. Був старшим солдатом, стрільцем-помічником гранатометника піхотного батальйону військової частини А-2573. Мав статус «Учасник бойових дій».Захищаючи Україну від ворога, він отримав поранення несумісне з життям. Помер Сергій Лозенко 6 квітня 2023 року в населеному пункті Різникове Куп’янського району, що на Харківщині.
Прощання з Сергієм Лозенком проходило у Міському палаці культури. Поховали військового на Алеї Героїв Свіштовського кладовища поряд з іншими захисниками України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)