14 квітня Кременчук провів в останню путь Артема Березнюка. У бійця залишилися батьки та донька. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Наш земляк Артем Березнюк був призваний на військову службу під час мобілізації 15 листопада 2022 року. Служив солдатом, стрільцем-снайпером у військовій частині А-4123. Воїн завжди з високою відповідальністю ставився до виконання бойових завдань, був відданим патріотом і справжнім сином України.Загинув Артем Березнюк 9 квітня 2023 року під час захисту України, виконуючи бойове завдання в районі населеного пункту Хромове Донецької області. Боєць кілька тижнів не дожив до свого 35-річного ювілею.
Прощання з героєм проходило у Міському палаці культури. Панахиду відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Артема Березнюка на Алеї Героїв Свіштовського кладовища поряд з іншими захисниками України.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)