Такий молодіжний проєкт для шанувальників Eco-friendly стилю життя проводиться у Кременчуці вперше. Його організатори — Молодіжний Парламент Кременчука, Кременчуцький міський комітет молодіжних організацій, Департамент молоді та спорту за підтримки Кременчуцької міської ради.
Участь у проєкті беруть 23 учасники, які виявили бажання отримати нові знання щодо збереження екології, використання екоматеріалів та гармонійного співіснування з природою.
Протягом 6 днів молодь знайомитиметься з новітніми екологічними технологіями, корисними екозвичками, братиме участь у цікавих майстер-класах та екскурсіях. До участі у заході залучають спікерів, які розвиваються в темі ЕКО, і з задоволенням поділяться корисною інформацією з учасниками проєкту.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)