У родині з Кременчуцького району народилися двійнята Богдан і Настя. Друга сім’я, в якій народилися двійнята, переїхала до Кременчука після початку повномасштабного вторгнення з Одеської області. Новонароджених хлопчиків батьки назвали Нікітою та Денисом, вдома їх чекають ще два старших братики.
Всього минулого тижня, з 14-го по 20 серпня, з’явилося на світ 37 дітей — 19 хлопчиків та 18 дівчаток.У Кременчуцькому перинатальному центрі ІІ рівня народилося 27 дітей (з них 2 двійні): 16 хлопчиків та 11 дівчаток, у пологовому відділенні КНМП «Кременчуцька міська лікарня Правобережна» — 10 малюків (1 у родині внутрішньо переміщених осіб) — 7 дівчаток та 3 хлопчики.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)