28 листопада громада Кременчука провела в останню путь свого земляка Павла Вікторовича Іваненка. Військовослужбовець ЗСУ помер від важкого поранення, отриманого під час бойового зіткнення з російським окупантом 17 листопада 2023 року.
Павло Іваненко був призваний на військову службу 28 липня 2023 року Кременчуцьким РТЦК та СП. Служив стрільцем-снайпером механізованого батальйону військової частини А-4007. У 53-річного українського солдата залишилися мати та син.Прощання з бійцем проходило в Міському палаці культури. Панахиду за ним відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Павла Іваненка на Свіштовському кладовищі поруч із іншими захисниками української незалежності.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)