2 лютого у Міському палаці культури відбулося прощання з Віталієм Вікторовичем Супруном, який віддав своє життя в російсько-українській війні. Останній бій із агресором наш боєць прийняв 26 січня в районі населеного пункту Новокалинове Донецької області.
У 36-річного військовослужбовця залишилися батько, дружина та син. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.Головний сержант Віталій Супрун був призваний на військову службу 10 березня 2022 року Кременчуцьким РТЦК та СП. Служив у загоні спеціального призначення військової частини А-4030.
Панахиду за загиблим бійцем відслужили у Свято-Миколаївському соборі. Поховали Віталія Супруна на Свіштовському кладовищі поряд із іншими захисниками української незалежності.
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)