З 1-го по 7 квітня у Кременчуці з’явилися на світ 13 хлопчиків та 11 дівчаток. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
У Кременчуцькому перинатальному центрі ІІ рівня народилася 19 дітей (12 хлопчиків та 7 дівчаток).У пологому відділенні КНМП «Кременчуцька міська лікарня «Правобережна» — 5 немовлят (4 дівчинки та 1 хлопчик). Одна дитина народилася у родині внутрішньо переміщених осіб.
Щиро вітаємо родини новонароджених!
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)