Полтавщина увійшла до переліку областей-лідерів за рівнем фінансової спроможності територіальних громад. За підсумками оцінювання наша область посіла друге місце в рейтингу. Про це повідомив Філіп Пронін, начальник Полтавської ОВА.
«Аналізували 11 показників. Серед них доходи й видатки на одного мешканця, рівень дотаційності бюджетів, питома вага зарплати, трансферів та місцевих податків і зборів, — розповів Філіп Пронін. — Понад 70% громад Полтавщини у 2023 році продемонстрували високий рівень фінансової спроможності, а більше 20% — оптимальний. Оцінювання проводили за методикою, розробленою Програмою «ULEAD з Європою».
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)