Минулого тижня, з 13 по 19 травня, у 24 кременчуцьких сім’ях народилися діти. У місті з’явилося на світ 15 хлопчиків та 9 дівчаток. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
У Кременчуцькому перинатальному центрі ІІ рівня народилася 15 немовлят (10 хлопчиків та 5 дівчаток). У пологовому відділенні КНМП «Кременчуцька міська лікарня Правобережна» — 9 малюків (5 хлопчиків та 4 дівчинки).Бажаємо щастя і добра сім’ям новонароджених!
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)