З 20-го по 26 травня 2024 року у нашому місті на світ з’явилося 30 дітей: 16 хлопчиків та 14 дівчаток. Про це повідомляє пресслужба Кременчуцької міськради.
У Кременчуцькому перинатальному центрі ІІ рівня народилося 22 малюки (13 хлопчиків та 9 дівчаток).У пологовому відділенні КНМП «Кременчуцька міська лікарня Правобережна» на світ з’явилося 8 немовлят (3 хлопчики та 5 дівчаток), з них 1 дитина у родині внутрішньо-переміщених осіб.
Вітаємо щасливих батьків із поповненням у родинах!
![](/uploads/posts/2024-07/1721999405_mobilizat_data.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721572857_hub_pereselen.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721143792_more_girls.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721694737_baby_3week.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1721069746_nanny_municipal.jpg)