Лейтенант служби цивільного захисту Владислав Гела представить збірну України в лізі професійного боксу. Про це повідомляє прес-центр Полтавської ОВА.
Професійний бій «Україна» — «Польща» відбудеться 1 жовтня о 20:35 за українським часом. Спортсмен з Кременчука візьме участь у рейтинговому бою в середній ваговій категорії. Рейтинговий бій — 8 раундів. Це буде четвертий бій Владислава за кордоном у Польщі.Владислав Гела перебуває на посаді начальника караулу 14-ої ДПРЧ (м. Кременчук) 2 ДПРЗ (м. Кременчук) ГУ ДСНС України у Полтавській області. Він займається спортом 13 років та входить до складу збірної ДСНС з рукопашного бою, виступає за збірну України на міжнародному рівні з професійного боксу. Владислав майстер-спорту з кікбоксингу, КМС з боксу і рукопашного бою. Він провів на професійному ринзі 16 боїв, у 12 з яких отримав перемогу.
![](/uploads/posts/2024-07/1721048127_beach_voleyball.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720117363_legkoatlet_lyahova.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1719836589_matros_grekorim.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720799746_dragon_moskalenko.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720104084_kuzik_kanoe.jpg)