» » » Кременчуцькі спортсмени вибороли І місце у командному заліку Кубку Полтавщини з греко-римської боротьби
18:05 П’ятниця 0 1 464
18:05, П’ятниця, 31 березня 2023
Спорт 1 464 0

З 28 по 29 березня в Полтаві відбулися змагання Кубку Полтавщини з греко-римської боротьби серед дорослих. Участь у змаганнях взяли 60 борців із 5 команд. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Кременчуцькі спортсмени у командному заліку посіли 1 місце (165 очок), 2 місце (140) — у спортсменів з Полтави, 3 місце (110) — у Миргорода.

Кременчуцькі борці показали такі результати:

• у ваговій категорії 55 кг 1 місце — у Богдана Мирного;
  • у ваговій категорії 67 кг — Максима Лю;
  • у ваговій категорії 72 кг — 1 та 3 місця — у Сергія Хутько та Микити Семенцова;
  • у ваговій категорії 72 кг — 1 та 2 місця у Владислава Іваніни та Антона Комаревцева;
  • у ваговій категорії 82 кг — 1 та 3 місця у Іллі Семенцова та Тимура Ковніра.

Вітаємо кременчуцьких спортсменів з перемогою і бажаємо подальших успіхів!

Спорт / Фото 12:03 П’ятниця 0 1 780 Кременчуцькі таеквондисти результативно виступили на Чемпіонаті України 22-25 лютого у м. Вінниця відбувся Чемпіонат України з таеквон-до І.Т.Ф. серед юнаків, юніорів, дорослих та ветеранів. У змаганнях взяли участь близько 570 учасників з різних куточків України.