» » » Кременчуцькі спортсмени здобули перемоги на Кубку України з легкоатлетичних метань та Чемпіонаті України
11:39 Середа 0 1 029
11:39, Середа, 17 травня 2023

Нещодавно завершився ІІІ етап Кубку України з легкоатлетичних метань, який проходив у м. Умань. Серед переможців цих змагань кременчуцькі спортсмени — вихованці КДЮСШ.
У категорії зі штовхання ядра Марія Голівець посіла 1 місце, а Єгор Шлендик — 2 місце. У категорії з метання диска Єгор Шлендик показав п’ятий результат. Підготовкою спортсменів до Кубку України з легкоатлетичних метань займався тренер Андрій Голівець.

Також 13-14 травня у Чорноморську відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед ДЮСШ та СДЮШОР для юнаків та дівчат 2010-2011 р. н. (4-борство).

У змаганнях взяли участь 134 спортсмени з Вінницької, Дніпропетровської, Одеської, Кіровоградської, Миколаївської, Полтавської, Житомирської, Сумської, Харківської та Чернівецької областей.

Вихованець КДЮСШ Денис Одінцов посів 2 місце у 4-борстві. Його підготовкою займалася Заслужений тренер України Вікторія Козлова.

У командному заліку КДЮСШ посіла 5 місце серед спортивних шкіл-учасниць.

Спорт / Фото 15:46 Четвер 0 1 019 Кременчуцькі борці здобули «золото» та «бронзу» на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби Кременчуцькі борці здобули золото та бронзу на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-х років. У змаганнях в м. Дніпро брало участь понад 140 спортсменів з різних куточків України.