12-13 травня у Полтаві проходив Всеукраїнський рейтинговий турнір з олімпійського тхеквондо — Кубок Чемпіонів. Участь у ньому взяли близько 300 спортсменів з різних регіонів України.
Кременчук представляли 13 спортсменів віком від 10 до 15 років. Вони показали гарні результати. У їх призовій скарбничці — 6 золотих, 2 срібних та 3 бронзові медалі. Було виконано наступні розряди: 8 кандидатів у майстри спорту та 3 перших дорослих розряди.Змагання проводились за оновленими правилами Всесвітньої федерації, для кременчуцьких спортсменів це була перша спроба попрацювати за ними.
За тиждень, 27-го травня, змагання з тхеквондо проходитимуть вже у Кременчуці.
Вітаємо юних спортсменів з перемогами та бажаємо нових спортивних досягнень!
![](/uploads/posts/2024-07/1721048127_beach_voleyball.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720117363_legkoatlet_lyahova.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1719836589_matros_grekorim.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720799746_dragon_moskalenko.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720104084_kuzik_kanoe.jpg)