» » » Кременчуцькі тхеквондисти здобули перемоги у Всеукраїнському рейтинговому турнірі з олімпійського тхеквондо
15:52 Середа 0 1 096
15:52, Середа, 17 травня 2023

12-13 травня у Полтаві проходив Всеукраїнський рейтинговий турнір з олімпійського тхеквондо — Кубок Чемпіонів. Участь у ньому взяли близько 300 спортсменів з різних регіонів України.
Кременчук представляли 13 спортсменів віком від 10 до 15 років. Вони показали гарні результати. У їх призовій скарбничці — 6 золотих, 2 срібних та 3 бронзові медалі. Було виконано наступні розряди: 8 кандидатів у майстри спорту та 3 перших дорослих розряди.

Змагання проводились за оновленими правилами Всесвітньої федерації, для кременчуцьких спортсменів це була перша спроба попрацювати за ними.

За тиждень, 27-го травня, змагання з тхеквондо проходитимуть вже у Кременчуці.

Вітаємо юних спортсменів з перемогами та бажаємо нових спортивних досягнень!