» » » Кременчужани здобули дві перемоги у командному Чемпіонаті України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат
12:38 Четвер 0 7 574
12:38, Четвер, 8 червня 2023

3-4 червня у Львові відбувся командний Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006 року народження і молодших. Спортсмени з Кременчуцької дитячо-юнацької спортивної школи № 1 показали високі результати.
Анастасія Рєзнікова (7-борство) здобула перше місце у змаганнях. Марія Голівець (ядро) посіла друге місце. Крім того, Валерія Лапа (потрійний) посіла четверте місце, п’яте місце у забігу на 100 метрів з бар'єрами та восьме місце у стрибках у довжину.

Марія Боймуротова (потрійний) зайняла сьому позицію, а у стрибках у довжину посіла дев’яте місце.

Спортсменів готували до чемпіонату тренери — Заслужений тренер України Вікторія Козлова та Майстер спорту України міжнародного класу Андрій Голівець.

Спорт / Фото 13:00 Четвер 0 959 Кременчуцькі спортсмени привезли з Чемпіоната Полтавської області з таеквон-до І.Т.Ф. 62 медалі 9-10 лютого відбувся Чемпіонат Полтавської області з таеквон-до І.Т.Ф. У них взяли участь близько 275 спортсменів. Кременчук представляли вихованці Кременчуцької міської комплесної дитячо-юнацької спортивної школи № 1.