» » » Кременчуцький веслувальник здобув «бронзу» на Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках і каное
13:11 Вівторок 0 2 118
13:11, Вівторок, 1 серпня 2023
Спорт 2 118 0

27-30 липня у португальському містечку Монтенегро-де-Велью відбувся Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді.
Кременчуцький спортсмен Тарас Кузик, який веслував у парі з львів’янином Володимиром Савчиним, стали третіми у каное-двійці на дистанції 500 метрів серед молоді. Український човен фінішував з результатом 1:48,612. Перше місце у поляків (результат — 1:48,102), друге — в іспанців (результат — 1:48,242).

Вітаємо тренера-викладача Дмитра Сабліна з перемогою його вихованця Тараса Кузика. Бажаємо подальших успіхів і нагород!

Спорт / Фото 15:46 Четвер 0 1 031 Кременчуцькі борці здобули «золото» та «бронзу» на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби Кременчуцькі борці здобули золото та бронзу на Чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23-х років. У змаганнях в м. Дніпро брало участь понад 140 спортсменів з різних куточків України.