Кременчуцька спортсменка Ольга Ляхова здобула срібну медаль у бігу на 800 метрів на Чемпіонаті України з легкої атлетики, який проходив з 27 по 31 липня у Луцьку.
Ярослава Ялисоветська посіла 5 місце у тому ж виді змагань і 6 місце у бігу на 400 метрів з бар'єрами.Ці змагання були відбірковими на Чемпіонат світу з легкої атлетики, який відбудеться в серпні у Будапешті. Ольга Ляхова у складі збірної команди України представлятиме Україну.
Вітаємо спортсменок з гарним результатами та бажаємо нових перемог!
![](/uploads/posts/2024-07/1721048127_beach_voleyball.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720117363_legkoatlet_lyahova.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1719836589_matros_grekorim.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720799746_dragon_moskalenko.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720104084_kuzik_kanoe.jpg)