26-28 січня 2024 року відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юнаків та дівчат 2007-2008 р. н. Серед учасників змагань були і кременчуцькі спортсмени — вихованці ДЮСШ № 1.
Валерія Лапа виборола ІІ місце в стрибках у довжину з результатом 5,47 м (тренер Заслужений тренер України Вікторія Козлова).Єгор Шлендик посів 5 місце в штовханні ядра з результатом 14.41 м (тренер Андрій Голівець).
Поліна Голик посіла 8 місце в штовхання ядра з результатом 10,10 м (тренер Катерина Шайдова).
![](/uploads/posts/2024-07/1721048127_beach_voleyball.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720117363_legkoatlet_lyahova.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1719836589_matros_grekorim.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720799746_dragon_moskalenko.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720104084_kuzik_kanoe.jpg)