11:39 Середа 0 3 013
11:39, Середа, 22 травня 2024

Кременчуцькі дзюдоїсти вибороли перемоги у Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків та дівчат 2009-2012 р. н.

За звання кращого змагались понад 250 спортсменів з Львівської, Івано-Франківської, Хмельницької, Полтавської, Кіровоградської, Закарпатської, Київської областей.
За результатами змагань:

• 1 місце завоювала Єва Волошина (отримає зелений пояс за змагання з суперницями, які на 3 роки старші);
  • 3 місце — Гліб Гончаренко;
  • 5 місце — Іван Яковенко, Анастасія Нікіша.

Вітаємо юних спортсментів та їх тренера Андрія Волошина з високими досягненнями та бажаємо нових перемог!

Додати коментар

• bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
      heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
      winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
    PIN: ----
    Спорт / Фото 10:57 П’ятниця 0 4 127 Вихованець Кременчуцького спортивного ліцею імені І. М. Піддубного виборов «золото» на чемпіонаті України з кікбоксингу Вихованець Кременчуцького спортивного ліцею імені І. М. Піддубного Денис Яковенко — чемпіон України з кікбоксингу WOKA серед учнів. Він виборов золоту медаль, зайнявши два перші місця в розділі «Кік-лайт» та «Лайт-контакт».