16:35 Неділя 0 470
16:35, Неділя, 30 червня 2024
Спорт 470 0

Кременчуцький веслувальник Тарас Кузик здобув перемогу на Чемпіонаті Європи з веслування на байдарках

27-30 червня у Братиславі (Словаччина) відбувся Чемпіонат Європи з веслування на байдарках і каное серед юніорів та молоді. До складу збірної команди України у ньому взяли участь представники Полтавщини які вибороли 6 медалей, три з яких — «золоті».
Чемпіонами у каное-двійці на дистанції 1 000 метрів серед молоді став вихованець Кременчуцької міської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи № 1 Тарас Кузик та його напарник Володимир Савчин. Вони показали результат 3:38.647.

Вітаємо Тараса Кузика та його тренера, Заслуженого майстра спорту України Дмитра Сабліна з перемогою та бажаємо нових спортивних досягнень!

Додати коментар

• bowtiesmilelaughingblushsmileyrelaxedsmirk
      heart_eyeskissing_heartkissing_closed_eyesflushedrelievedsatisfiedgrin
      winkstuck_out_tongue_winking_eyestuck_out_tongue_closed_eyesgrinningkissingstuck_out_tonguesleeping
    PIN: ----
    Спорт 10:13 Вівторок 0 1 067 Кременчуцькі легкоатлети здобули призові місця на Кубку України серед юніорів Цього тижня у Кропивницькому відбувся Кубок України з легкої атлетики серед юніорів. До змагань долучилось майже 600 атлетів з 23 регіонів України. У складі збірної команди Полтавської області у них взяли участь і кременчуцькі спортсмени.