11:59 П’ятниця 0 988
11:59, П’ятниця, 12 липня 2024
Спорт 988 0

Кременчуцький веслувальник став 5-разовим чемпіоном Європи з веслування на човнах «Дракон»

4-7 липня у чеському місті Рачіце проходив Чемпіонат Європи з веслування на човнах «Дракон». Участь у змаганнях брали спортсмени із 17 країн. Українська збірна команда посіла перше місце медального заліку, здобувши 29 золотих, 27 срібних та 7 бронзових нагород.
Кременчуцький веслувальник, вихованець КМ КДЮСШ № 1 Данило Москаленко став п’ятиразовим чемпіоном Європи.

Вітаємо Данила та його тренера Петра Зеркаля з перемогою! Бажаємо нових спортивних досягнень!

Спорт 12:19 Субота 0 996 У Кременчуці відбудеться відкритий турнір з пляжного волейболу «Команда чемпіонів» З метою популяризації здорового способу життя 17 серпня у Кременчуці відбудеться традиційний відкритий турнір з волейболу пляжного «Команда чемпіонів». До участі запрошують команди з двох юнаків або з двох дівчат віком 14-35 років.