» » » » Скільки трофеїв здобула ФК Кудрівка у 2021 році
12:06 Четвер 0 3 336
12:06, Четвер, 23 грудня 2021

Скільки трофеїв здобула ФК Кудрівка у 2021 році

Футбольний клуб «Кудрівка», про який ще кілька років тому мало хто чув, зараз є одним з клубів, який гучно заявив про себе на всю Україну. У 2021 році команди клубу здобули багато медалей та кубків на регіональному, всеукраїнському й навіть міжнародному рівні, про які ми зараз розповімо.

Україна та світ

З міжнародними турнірами через пандемію поки не просто, але на один із них ветеранська команда "Кудрівки" все таки потрапила. У вересні «Кудрівка-Veterans» стала срібним призером міжнародного турніру «Batumi Football Cup» у віковій категорії 50+, що пройшов у Грузії.

У листопаді «Кудрівка-Veterans» стала чемпіоном України у найпрестижнішій віковій категорії 35+. До речі, це перший подібний успіх для команд з Чернігівщини. А трохи раніше, у червні, старші товариші з ірпінської команди «Кудрівка-Veterans» виграли чемпіонат України 45+.

На початку року до України через пандемію було перенесено Andalusia Football Fest-2021. Ці змагання також є дуже престижними, адже не дарма тут грає національна збірна України серед ветеранів й інші відомі команди, як, наприклад "Дніпро". У футбольному фестивалі ветеранські команди "Кудрівки" також взяли участь й здобули медалі всіх гатунків:

1. Переможці у віковій категорії 45+.
  2. Срібні призери у віковій категорії 35+.
  3. Бронзові призери у віковій категорії 40+.

Регіональні здобутки

Розпочнемо також з ветеранських команд, які не менш яскраво грали в Київській та Чернігівській області. По Києву та області ірпінські команди "Кудрівки-Veterans" стали чемпіонами у вікових групах 45+ та 50+ (в інших категоріях не проводився). У чемпіонаті Чернігівської області серед ветеранів 35+ вдалося стати срібними призерами.

Від ветеранів не відстають й інші команди клубу, які також принесли чимало здобутків. У аматорському чемпіонаті України поки що йде тільки груповий етап, а от чемпіонати областей та районів вже закінчилися.