3 вересня відбувся матч «Кремінь» (Кременчук) — «Скорук» (Томаківка). Наша команда перемогла із рахунком 3:1. Про це повідомляє прес-служба Кременчуцької міськради.
Перші два голи забив Олександр Вівдич. До суттєвого розриву в рахунку довів Іван Куць, який забив третій м’яч.Команді «Скорук» вдалось «розсушити» ворота кременчужан у додатковий час за допомогою пенальті.
За результатами двох зустрічей (перший тур в Запоріжжі з «Металургом» показав нічию з рахунком 3:3) кременчуцька команда посідає перше місце в турнірній таблиці.
![](/uploads/posts/2024-04/1712957943_vprognoze_league.jpg)
![](/uploads/posts/2022-11/1669664223_pinup_worldcup.jpg)
![](/uploads/posts/2022-10/1665757983_parimatch_bundesliga.jpg)
![](/uploads/posts/2023-01/1673367030_football_yaguar.jpg)
![](/uploads/posts/2022-04/1649541199_fonbet_futbol.jpg)