Як повідомив начальник ГУ ДПС у Полтавській області Андрій Якименко, тільки у березні фахівці податкової служби сформували платникам 1 772 сертифіката відкритих ключів.
Нагадуємо, що у податкові службі Полтавщини працює два відокремлених пункти реєстрації: один з них — у м. Полтаві, вул. Європейська, 155, 1-й поверх, зал № 1, кімната № 1; інший — у м. Кременчук, вул. Троїцька, 76, 1-й поверх, кімната № 102.
Додатково повідомляємо, що за допомогою доступних електронних сервісів від ДПС у платників є можливість повторного формування сертифікатів за електронним запитом, де кожен користувач має змогу самостійно, у режимі 24/7, а головне — дистанційно, протягом 2-3 хвилин отримати новий сертифікат, який матиме строк чинності до 2-х років.
Что Вы думаете об этом? Напишите первым!