У поточному році підприємства зрошували 6 543 га, що на 7% більше, ніж у 2022 році. Працювали Градизька та Карпівська системи. Відповідно до Закону України «Про організації водокористувачів та стимулювання гідротехнічної меліорації земель» в області створено 3 організації водокористувачів.
Аграрії та організації водокористувачів, які використовують меліоровані землі, зможуть отримати державну підтримку згідно прийнятої постанови КМУ від 20.10.2023 року № 1110 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для надання державної підтримки сільськогосподарським товаровиробникам, які використовують меліоровані землі, та організаціям водокористувачів».За постановою, бюджетні дотації надаватимуться товаровиробникам для реконструкції існуючих та/або будівництва нових меліоративних систем із використанням зрошення дощуванням або краплинного зрошення, а також організаціям водокористувачів для відновлення насосних станцій.
За інформацією Департаменту агропромислового розвитку Полтавської ОВА
![](/uploads/posts/2024-07/1721040019_agrarii_sertificat.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719263323_selhoz_rro.jpg)
![](/uploads/posts/2024-04/1711961073_mpz_2024.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720045404_uborka_urozhay.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/1708896008_semena_reestr.jpg)