У Головному управлінні ДПС у Полтавській області повідомили, що у січні-лютому 2024 року фізичні особи Полтавщини спрямували до зведеного бюджету 27,1 млн грн. мінімального податкового зобов’язання.
З початку 2024 року фахівці податкової служби області проводять звірки з платниками податків у частині проведення правильності проведеного розрахунку мінімального податкового зобов’язання, метою якої є уточнення інформації в ІКС «Податковий блок» про власників (користувачів) земельних ділянок сільськогосподарського призначення, площі, адреси та їх цільового використання.Нагадуємо, з 1 січня 2024 році діє нова форма податкової декларації про майновий стан і доходи. Нова форма декларації передбачає виокремлення податкових зобов’язань по податку на доходи фізичних осіб (далі — податок) при визначенні мінімального податкового зобов’язання (далі — МПЗ) фізичними особами-підприємцями (крім осіб, що обрали спрощену систему оподаткування) — власниками, орендарями, користувачами на інших умовах (у тому числі на умовах емфітевзису) земельних ділянок, віднесених до сільськогосподарських угідь.
За інформацією ГУ ДПС у Полтавській області
![](/uploads/posts/2024-07/1721040019_agrarii_sertificat.jpg)
![](/uploads/posts/2024-06/1719263323_selhoz_rro.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/1708896008_semena_reestr.jpg)
![](/uploads/posts/2024-07/1720045404_uborka_urozhay.jpg)
![](/uploads/posts/2024-02/1708610459_mpz_4group.jpg)